Penzion Veritas je zaměřen především na cykloturistiku, protože okolní krajina k cykloturistice přímo vybízí. Cykloturistům i pěším nabídne celou řadu značených tras, jak rovinaté Břeclavsko, tak kopcovitou krajinu s vrchem Pálavou, zvlněné okolí vesnic Křepice a Diváky, či Dolních Kounic a Ivančic. Protože krásné blízké i vzdálenější okolí Vranovic zcela jistě není možné procestovat a poznat za jediný den, preferujeme a doporučujeme zvláště v nejkrásnějších letních měsících (červen až srpen) týdenní pobyty v penzionu Veritas s nástupem kterýkoliv den v týdnu.

Obec Vranovice je považována za bránu moravské vinařské oblasti. Během Vašeho pobytu můžete navštívit okolní maximálně 30 km vzdálené vinařské regiony jako jsou Hustopečsko, Mikulovsko, Brněnsko, Dolnokounicko, Lednicko-Valtický areál UNESCO. Trasu si vyberete podle Vašich představ a schopností.

Náš šestimístný automobil s řidičem je Vám k dispozici. Využít ho můžete při nenadálých situacích na Vašich cestách - zastihne-li Vás špatné počasí,závada na kole a jiné problémy.

Jedná se o zpoplatněnou službu.

V případě zájmu o využití auta s řidičem na jiné účely než je výše uvedeno, musí být tento požadavek dostatečně dopředu projednán s provozním vedoucím penzionu Veritas.

Ceník služby automobilu s řidičem je k nahlédnutí na baru restaurace nebo u provozního vedoucího penzionu Veritas.

U nás si můžete také zapůjčit skutr Yamaha na výlety po okolí.